ZNAKOMICI GOŚCIE NA WYŚCIGU PO ZDROWIE W WILANOWIE

ZNAKOMICI GOŚCIE NA WYŚCIGU PO ZDROWIE W WILANOWIE

Przez trzy dni Wyścig po Zdrowie gościł w warszawskim Wilanowie. Okazją do rodzinnego pikniku promującego zdrowy i aktywny styl życia były Dni Wilanowa. W miasteczku na ul. Kostki Potockiego pojawili się goście specjalni – Iga Świątek, Katarzyna Bosacka i Cezary Trybański.

To był fantastyczny weekend w Wilanowie. Wielu gości przybyło do naszego miasteczka, aby dowiedzieć wszystkiego o zdrowej żywności, przejść bezpłatne badania, spróbować kolarskiej rywalizacji, czy zwiedzić muzeum Tour de Pologne. Wyścig po Zdrowie powstał po to, aby pokazywać ludziom jak zdrowo i aktywnie żyć, a Dni Wilanowa to wspaniała okazja do tego by zaprezentować tę ideę – powiedział Adam Siluta, Prezes Zarządu Lang Team.

Od piątku do niedzieli w Wilanowie główne role odgrywały zawody sportowe, koncerty muzyczne, wspólne treningi z Anną Lewandowską i oczywiście Wyścig po Zdrowie. Nie zabrakło więc showroomu Carrefour ze zdrową żywnością, degustacjami i poradami dietetyków, mobilnej przychodni Medicover i Rehasport z bezpłatnymi badaniami profilaktycznymi, mobilnego muzeum Tour de Pologne z wieloma atrakcyjnymi eksponatami, a także strefy wyzwań z Mikro Tour de Pologne Amatorów i Grand Prix Wyścigu po Zdrowie na trenażerach.

Wilanów to nie tylko najlepsza, ale i najzdrowsza dzielnica Warszawy. Tu się żyje najdłużej, więc tegoroczne Dni Wilanowa są pod znakiem zdrowia i aktywności. Mamy mnóstwo imprez biegowych, koncerty, a także oczywiście Wyścig po Zdrowie, gdzie można pojeździć na rowerach – mówił Artur Buczyński, Zastępca Burmistrza Wilanowa.

Przez dwadzieścia lat grałem w koszykówkę, więc miałem czas na to, aby nabrać dobrych nawyków w kwestii aktywności i zdrowia. Jestem wielkim i to dosłownie wielkim fanem rowerów, mam swój rower, wykonany na specjalne zamówienie i jeżdżę rekreacyjnie – powiedział Cezary Trybański, ambasador Wyścigu po Zdrowie.

Braliśmy udział w Biegu po nowe życie i rozmawialiśmy z uczestnikami. Wielu z nich bardzo uważa na dietę i czyta etykiety. A to jest podstawa – coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co producenci piszą na etykietach, zwłaszcza małym druczkiem – powiedziała Katarzyna Bosacka, ambasadorka Wyścigu po Zdrowie.

Kolejny przystanek na drodze Wyścigu po Zdrowie to Chorzów. 13 i 14 września rodzinny piknik zagości na Stadionie Śląskim, gdzie będzie się odbywał lekkoatletyczny Memoriał Kamili Skolimowskiej.