MIKOLAJ_REY

MIKOŁAJ REY

Arystokrata, potomek słynnego pisarza, z wykształcenia prawnik i ekonomista, z zamiłowania kucharz. Urodził się we Francji, obecnie mieszka w Krakowie. Przyjechał do Polski 20 lat temu aby odkryć kraj swoich przodków. Zyskał wielki rozgłos dzięki udziałowi w programie MasterChef.

TOMASZ_MARCZYNSKI

TOMASZ MARCZYŃSKI

Kolarz zawodowej grupy Lotto Soudal, wielokrotny mistrz Polski, zwycięzca dwóch etapów Vuelta Espana w 2017 roku. Najlepszy „góral” Tour de Pologne w 2015 roku. Współtwórca jedynego w swoim rodzaju „Wyścigu by Tomasz Marczyński”, który na zakończenie amatorskiego sezonu odbywa się w Niepołomicach i posiadacz najlepszych tatuaży w kolarskim peletonie.

MAJA_WLOSZCZOWSKA

MAJA WŁOSZCZOWSKA

Polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. Współorganizatorka Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race, najwyżej klasyfikowanych zawodów XCO w Europie środkowo-wschodniej.

CEZARY TRYBAŃSKI

Pierwszy polski koszykarz, który grał w słynnej NBA. Występował na pozycji środkowego. W 2002 roku podpisał kontrakt z drużyną Memphis Grizzlies. Reprezentował barwy między innymi Phoenix Suns i New York Knicks. Jego siostrą jest lekkoatletka Małgorzata Trybańska.

KATARZYNA_BOSACKA

KATARZYNA BOSACKA

Dziennikarka, autorka publikacji i programów na temat zdrowia, urody, nauki i zdrowego żywienia. W latach 2006-2008 współprowadziła program Salon Piękności w TVN. W latach 1998-2011 pracowała w redakcji Wysokich Obcasów. Od 2010 prowadzi w TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. Jest laureatką Kryształowego Pióra, głównej nagrody UOKiK w konkursie „Libertas et Auxilium, a w 2013 roku zdobyła Laur Ekoprzyjaźni.

IGOR_TRACZ2

IGOR TRACZ

Polski maszer, czyli przewodnik psiego zaprzęgu. Wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz bikejoringu, czyli dyscyplinie sportu zaprzęgowego rozgrywanej na dystansach sprinterskich, w której kolarz jest ciągnięty przez pas przymocowanego do roweru na specjalnej uprzęży.

ODETA MORO

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. W latach 2000-2003 związana z telewizją VIVA Polska. Do 2009 prowadziła Pytanie na Śniadanie w TVP, a w latach 2010-2012 Kawa czy Herbata. Prowadziła poranny program w Radiu Złote Przeboje. Jest założycielką Fundacji Szęśliwe Macierzyństwo i organizatorką akcji „Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko”.

0%NORMY

0% NORMY

Oficjalny zespół Pikniku Wyścig po Zdrowie. To rockowy skład, którego członkowie prowadzą aktywny i zdrowy tryb życia. Zarówno podczas ćwiczeń jak i koncertów zgrana paczka chłopaków z 0% Normy zawsze daje z siebie 110%. Ich wspólna muzyczna przygoda zaczęła się w roku 2016 podczas jednego z rodzinnych spotkań. Zabawa podczas imprezy dała im sporą przyjemność i dość szybko przerodziła się w regularne spotkania.