Startujemy w kwietniu na Bike Expo w Warszawie

Startujemy w kwietniu na Bike Expo w Warszawie

To będzie wielkie otwarcie rowerowego sezonu w Polsce. W dniach 6-7 kwietnia na Stadionie PGE Narodowy odbędzie się BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, a także inauguracyjny piknik „Wyścig po Zdrowie”.

BIKE EXPO już po raz trzeci zawita na największy stadion w Polsce. Wszyscy miłośnicy rowerów będą mogli zobaczyć najnowszy sprzęt i akcesoria, spotkać producentów i fachowców, ale przede wszystkim zobaczyć pierwszy w historii „Wyścig po Zdrowie”. To nowy projekt realizowany pod szyldem Tour de Pologne wspólnie z Carrefourem. Jego ideą jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a przede wszystkim pokazanie w jaki sposób zachować wysoką formę, jak aktywnie spędzać czas i cieszyć się życiem.

„Wyścig po Zdrowie” na PGE Narodowym to idealna okazja do wiosennego, aktywnego wypoczynku z całą rodziną. W kwietniowy weekend na stadionie będzie można zwiedzić mobilne muzeum Tour de Pologne – fantastyczne przedsięwzięcie, które łączy w sobie wieloletnią historię wyścigu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Mnóstwo ciekawych eksponatów, rowery, puchary, pamiątki i multimedialne prezentacje, które zachwycą każdego. Po wizycie w muzeum będzie można wziąć udział w Mikro Tour de Pologne Amatorów, czyli wyścigach na trenażerach, w których można rywalizować z najlepszymi, pobijać rekordy i walczyć o nagrody. A wszystko to widoczne będzie na specjalnej makiecie Mikro Tour de Pologne. Aby uzupełnić wypocone kalorie trzeba zajrzeć do specjalnego Showroomu Carrefour, w którym zobaczycie całą gamę zdrowych produktów – BIO, vege i zdrowej żywności. Będą porady dietetyków, konsultacje, ale też będzie można spróbować zdrowych specjałów i poznać przepisy na zdrowe potrawy. Z kolei w mobilnej przychodni Medicover każdy chętny będzie mógł sprawdzić stan swojego zdrowia i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Do tego dochodzą Strefa Fit, Strefa Wyzwań, pokazy pierwszej pomocy i najlepsze food trucki w Polsce! Do zobaczenia na Narodowym! Sponsorem głównym „Wyścigu po Zdrowie” jest Carrefour Polska, a organizatorami Lang Team oraz Promokraft.