Soudal Partnerem kolejnej edycji „Wyścigu po Zdrowie”

Soudal Partnerem kolejnej edycji „Wyścigu po Zdrowie”

Soudal, obecny na polskim rynku od 20 lat, to wiodący na świecie producent pian poliuretanowych w aerozolu oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów oraz wyrobów chemii dachowej. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera na rynku pianek montażowych i uszczelniaczy. Na szczególną uwagę zasługują hybrydowe masy uszczelniająco-klejące Fix All, na bazie opatentowanej technologii SMX®. Cechuje je doskonała przyczepność do praktycznie wszystkich podłoży, również wilgotnych.

Temat sportu jest bardzo bliski firmie Soudal. Siła, wytrzymałość czy determinacja to cechy, które łączą markę ze sportem i są spójne z jej wartościami oraz filozofią działania.

Między innymi właśnie dlatego od 2015 roku firma jest sponsorem tytularnym kolarskiej drużyny Lotto Soudal. Gdy rok później do drużyny dołączył Polak – Tomasz Marczyński, idea kolarstwa stała się dla Soudal Polska szczególnie bliska. To dyscyplina, w której Polacy odnieśli wiele sukcesów a osoba Czesława Langa to dziś ikona polskiego sportu. Soudal został Partnerem Wyścigu po Zdrowie, by wspólnie z organizatorem szerzyć wiedzę o kolarstwie oraz jego wpływie na formę, samodyscyplinę, determinację i w konsekwencji… zdrowie. To sport, który może być uprawiany przez każdego człowieka – bez większych ograniczeń.

W trakcie imprez w największych miastach Polski przy punktach rowerowych sygnowanych marką Soudal można skorzystać z bezpłatnych przeglądów rowerów, do czego serdecznie zachęcamy. Specjaliści sprawdzą między innymi ciśnienie w kołach, hamulce, przerzutki i skontrolują stopień zużycia napędu. Cały serwis oparty jest na produktach Soudal przeznaczonych dla pasjonatów kolarstwa, które polecane są przez zawodników z drużyny Lotto Soudal.