Poranna dawka energii

Poranna dawka energii

Jakie są najlepsze sposoby na poranne rozbudzenie? Oprócz aromatycznej kawy, dobrym pomysłem może być… piosenka!
Szybkie rozbudzenie i efektywne rozpoczęcie dnia nie jest prostym zadaniem. Dlatego część z nas eksperymentuje z wieloma możliwościami. Jednym pomaga mocna kawa z rana. Drudzy stosują bardziej radykalną formę rozbudzenia organizmu, jaką jest lodowaty prysznic. Jeszcze inni wybierają gimnastykę lub poranny bieg.

Warto również rozpocząć dzień od porannej rozmowy z innymi domownikami. Tu jednak bywa, że pojawiają się komplikacje – każdy najczęściej się gdzieś śpieszy i inna osoba, co najwyżej, może nas zirytować swoją opieszałością w zwalnianiu łazienki.

„Zaspanym” często zaleca się także włączenie radia. Może coś nas zaciekawi i pobudzi nasz mózg do intensywniejszego myślenia lub jakaś energiczna piosenka doda nam optymizmu? Brzmi nieźle. Ale tu pojawia się kolejny problem. Od rana w radiu zaczynają nas atakować drażniące reklamy.

Jednak skoro poranne słuchanie muzyki może nas rozbudzić (i do tego poprawia humor) to warto spróbować tego sposobu. Nie musimy przecież włączać radia. Naszą „poranną listę muzyczną” możemy stworzyć np. w komputerze lub telefonie.

Jakie piosenki mogą mieć na nas szczególnie pozytywny wpływ? Polecamy oczywiście utwory oficjalnego zespołu WpZ 0% NORMY – https://www.youtube.com/channel/UCpC39vGmYDbOcr4gqKBgUOg