PKO BP NOWYM PARTNEREM WYŚCIGU PO ZDROWIE W KATOWICACH

PKO BP NOWYM PARTNEREM WYŚCIGU PO ZDROWIE W KATOWICACH

Już 7 i 8 czerwca „Wyścig po Zdrowie” zawita do Katowic. W piątek i sobotę na Rynku będzie można dowiedzieć się jak zdrowo jeść, przejść profilaktyczne badania i sprawdzić swoje siły w różnych formach sportowej rywalizacji. Partnerem katowickiej edycji „Wyścigu po Zdrowie” został bank PKO BP, który przygotował dodatkowe atrakcje.

„Wyścig po Zdrowie” to cykl pikników rodzinnych, który rozpoczął wędrówkę po Polsce w kwietniu tego roku. Inauguracyjna edycja odbyła się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Następnie „Wyścig po Zdrowie” odwiedził Białystok i Zabrze. Przed nami kolejny przystanek, czyli Katowice. Tradycyjnie już goście pikniku będą mogli przekonać się na czym polega zdrowie odżywianie, poznać wskazówki dotyczące diety, a także bogatą gamę produktów żywnościowych ze zdrowej półki Carrefour – sponsora głównego tego wydarzenia. Wszyscy chętni będą mogli przejść profilaktyczne badania w mobilnej przychodni Medicover, między innymi pomiar ciśnienia, analizę składu ciała, badanie poziomu cukru, czy cholesterolu. Na gości czeka także mobilne muzeum Tour de Pologne, które w nowoczesny sposób przedstawia historię wyścigu i polskiego kolarstwa. W strefie aktywności znajdą się kolarskie trenażery, na których uczestnicy będą mogli wystartować w Mikro Tour de Pologne Amatorów lub spróbować pobić rekord Czesława Langa.

W miasteczku na Rynku w Katowicach powstanie również specjalna strefa partnera tej edycji „Wyścigu po Zdrowie”, PKO BP. Strefa będzie skierowana przede wszystkim do najmłodszych, którzy znajdą tam mnóstwo atrakcji. Będzie więc możliwość malowania twarzy, kolorowania, pojawią się animacje dla dzieci, konkursy i oczywiście świetna atmosfera. To idealne uzupełnienie „Wyścigu po Zdrowie”, które da możliwość całym rodzinom w pełni uczestniczyć w tym wydarzeniu.