Kalendarz imprez amatorskich Lang Team w 2019 roku

Kalendarz imprez amatorskich Lang Team w 2019 roku

Przygotowaliśmy kompleksową propozycję dla wszystkich fanów kolarstwa – mówi Czesław Lang o kalendarzu imprez amatorskich, który firma Lang Team zorganizuje w 2019 roku. Przed nami cykl Maratonów Rowerowych Lang Team oraz wyścigów szosowych dla amatorów. – Od lat staramy się zapewnić możliwość rywalizacji w najbardziej profesjonalnych warunkach. Wyścigi amatorskie cały czas cieszą się wielką popularnością i cieszymy się, że możemy zaprezentować własną ofertę. A w tym roku jest ona szczególnie bogata – dodaje prezes zarządu firmy Lang Team Adam Siluta. Informacje o naszych propozycjach i projektach znajdziecie na stronie www.langteam.com.pl

W planie są między innymi maratony rowerowe i wyścigi szosowe. Ten pierwszy cykl rozpocznie się 11 maja w Krakowie, a później kolarze będą mogli walczyć z rywalami i własnymi słabościami w Warszawie, Gdańsku, Mucznym i Kwidzynie. Nowością w kalendarzu są Muczne. Ten wyścig w Bieszczadach odbędzie się tylko dla wąskiej grupy 200 uczestników, więc trzeba się spieszyć z zapisami.

Z kolei amatorzy jazdy na szosie będą mogli spotkać się na trasie dwukrotnie. 16 czerwca zaplanowany jest Fiat Lang Team Race w Warszawie (w ramach tego weekendu odbędzie się też wyścig MTB). Natomiast w Bytowie 8 września przygotowano drugą edycję ORLEN Wyścigu Niepodległości.

Oczywiście warto także pamiętać o kultowym już Tour de Pologne Amatorów. Ta impreza odbędzie się 9 sierpnia w okolicy BUKOVINA RESORT w dniu ostatniego, królewskiego etapu 76. Tour de Pologne (nasz narodowy tour odbędzie się w tym roku 3-9.8).