HOTEL SALTIC RESORT & SPA PARTNEREM WYŚCIGU PO ZDROWIE

HOTEL SALTIC RESORT & SPA PARTNEREM WYŚCIGU PO ZDROWIE

Hotel Saltic Resort & SPA został oficjalnym partnerem cyklu rodzinnych pikników „Wyścig po Zdrowie”. Głównym celem współpracy jest promocja sportu rowerowego, aktywnego stylu życia i zdrowego odpoczynku.

„Wyścig po Zdrowie” to nowy projekt firmy Promokraft i Lang Team, organizatora kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Cykl pikników rodzinnych od kwietnia tego roku odwiedza największe polskie miasta. Jest idealnym sposobem na aktywny weekend i znakomitą okazją do rekreacji i zabawy połączonej z edukacją żywieniową i profilaktycznymi badaniami. W miasteczkach „Wyścigu po Zdrowie” znajduje się wiele stref tematycznych, między innymi muzeum Tour de Pologne, wyścigi na trenażerach Mikro Tour de Pologne, showroom Carrefour Act For Food z produktami ze zdrowej półki, przychodnia Medicover z bezpłatnymi badaniami i mnóstwo innych atrakcji. – Wyścig po Zdrowie podpowiada Polakom jak zdrowo żyć, dobrze się odżywiać, być aktywnym i cieszyć się życiem. Widzimy, że to strzał w dziesiątkę, bo pikniki cieszą się wielką popularnością wśród ludzi, a także zainteresowaniem wielu firm. Cieszę się bardzo, że w tę filozofię wpisuje się nasz nowy partner Hotel Saltic Resort & SPA. Mamy wiele pomysłów, między innymi profesjonalną akademię rowerową promującą sport rowerowy na szeroką skalę. Chcielibyśmy także zorganizować wspólnie jedną z edycji „Wyścigu po Zdrowie” – powiedział Adam Siluta, prezes Zarządu Lang Team.

Hotel Saltic Resort & SPA to nowoczesny obiekt w Grzybowie koło Kołobrzegu, położony na skraju sosnowego lasu, zaledwie trzy minuty spacerem od jednej z najpiękniejszych polskich plaż. Hotel oferuje swoim gościom malownicze otoczenie, najwyższej jakości obsługę, rozbudowaną strefę Spa i Wellness , prywatną plażę, restaurację NATURĘ z lokalnymi daniami oraz szereg dodatkowych atrakcji.

– Przesłaniem naszego hotelu jest promocja sportu, zdrowego stylu życia oraz ekologicznej turystyki. Na naszych gości oprócz strefy Spa i Wellness czekają akademia rowerowa – SALTIC BIKE ACADEMY, z profesjonalnym centrum treningowym, wypożyczalnią, sklepem i serwisem, Oficjalny Tor Przeszkód RUNMAGEDDON, kilometry malowniczych tras rowerowych oraz ścieżek do wycieczek nordic walking czy joggingu.

Naszą nadrzędną wartością jest przyjaźń ze środowiskiem. Oszczędzamy energię i wodę, segregujemy śmieci, używamy ekologicznych kosmetyków, ograniczamy do minimum użycie plastiku. Nasza Restauracja Natura tworzy dania w duchu „Slow Food” z poszanowaniem lokalnych tradycji i regionalnych dostawców, bazując wyłącznie na ekologicznych, nieprzetworzonych produktach. Sami pieczemy chleb, wędzimy ryby i mięso, robimy przetwory oraz sezonujemy wołowinę. W naszym menu nie zabraknie też posiłków przed i po treningowych.

Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy Partnerem tak znanej i wartościowej imprezy jaką jest ,,Wyścig po zdrowie. Jego przesłanie idealnie odpowiada naszym wartościom, także jesteśmy pewni, że wspólnie uda się nam promować zdrowy, sportowy styl życia na szeroką skalę – powiedziała Ewa Niewiarowska, Dyrektor Marketingu i PR, Hotel Saltic Resort & SPA.

Hotel Saltic Resort & SPA będzie otwarty dla gości od 26 lipca, natomiast najbliższy „Wyścig po Zdrowie” odbędzie się 3 sierpnia na krakowskich Błoniach podczas pierwszego etapu 76. Tour de Pologne.